Michał Wiśniewski chce rozwodu. Dominika Tajner-Wiśniewska ma złamane serce!

Po 7 latach małżeństwa Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się!
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

To już pewne, Michał Wiśniewski po raz kolejny rozwodzi się. Dominika Tajner jest czwartą żoną lidera popularnej grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski (46 l.) i Dominika Tajner (40 l.) są małżeństwem od siedmiu lat. Ceremonia ślubna odbyła się 30 czerwca 2012 roku. Ich związek małżeński odbił się szerokim echem w mediach. Dominika u boku gwiazdora przeszła spektakularną metamorfozę – zadbała o swoją sylwetkę, bardzo schudła oraz zmieniła swój dotychczasowy kolor włosów i fryzurę.

Niestety kolejne małżeństwo Michała Wiśniewskiego przechodzi do historii. Artysta rozwodzi się z córką Apoloniusza Tajnera, prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwodzą się!

“Kochani, mój mąż złożyły pozew o rozwód!” – poinformowała Dominika Tajner-Wiśniewska na swoim profilu na Facebooku, po czym usunęła wpis. Jak podają inne źródła Michał Wiśniewski złożył pozew tuż na początku bieżącego roku. W ich małżeństwie nie układało się od kilku miesięcy.

“Usunęłam wpis, bo to szalenie trudna sytuacja dla mnie. Zupełnie niespodziewana. Chciałam wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy. No ale już teraz nie ma co ukrywać. Jest mi bardzo przykro!” – czytamy w rozmowie na WP.pl

“Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce…” – wyznała później w rozmowie z Plejada.pl Dominika Tajner-Wiśniewska.

Para ma łącznie pięcioro dzieci z poprzednich związków.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie