Sarsa – trzeci album „Zakryj” już w przedsprzedaży

W nawiązaniu do tytułowego singla oraz tytułu samego albumu, okładka trzeciej płyty Sarsy pozostanie tajemnicą do dnia 20 kwietnia 2019.

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt 2019 roku – „Zakryj” Sarsy – jest już dostępna w przedsprzedaży. Każda zakupiona w kredycie zaufania do artystki płyta zostanie przed wysyłką własnoręcznie podpisana przez autorkę.

Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami „Zakryj” i „Carmen” będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

„Zakryj” to pierwszy, a zarazem tytułowy singiel promujący album.

Piosenka w krótkim czasie stała się jednym z najczęściej nuconych utworów ostatniej jesieni. Kawałek szybko wspiął się na pierwsze miejsce polskiego airplaya.

“Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki, ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach, dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m.in. obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Chcąc zwrócić uwagę na różne warstwy muzyki, stworzyłam artystyczne wideo do utworu ‘Zakryj’, do którego zaprosiłam Iwonę Cichosz, która jako osoba niesłysząca pomaga mi zrozumieć, w jaki sposób głusi mogą słyszeć i czuć muzykę” – zdradza Sarsa.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Nad albumem Sarsa pracowała w swoim studio w Gdyni.

Płyta zawiera różnorodny materiał: zarówno nostalgiczne utwory balladowe, jak również bardziej upbeatowe kompozycje. Na tracklistę trafił kawałek „Nienaiwne”, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym „sarsostylu”.

Sarsa jesienią 2019 ruszy z nowym materiałem w trasę klubową #ZAKRYJTOUR . Podczas tournée artystka odwiedzi kilkanaście największych polskich miast.

Każda zakupiona w kredycie zaufania do Sarsy płyta zostanie przed wysyłką własnoręcznie podpisana przez artystkę.

„Zakryj” – lista utworów (wersja z autografem):

1. Intro – Zanim (serce będę miała chłodne)
2. Tęskno mi
3. Nienaiwne
4. Balony
5. Zakryj
6. Gotowa
7. Carmen
8. So cold
9. Modlitwa
10. Ta piosenka

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie