„Toukassé”: Nowy hit od Shanguy, twórców „La Louze”, „King of the Jungle”

Shanguy podbija Polskę! Platyna i najpopularniejszy utwór w radiu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rewolucja w trio Shanguy. Po „La Louze” i „King of the Jungle”, dwóch wielkich przebojach, które podbiły serca słuchaczy w Polsce i nie tylko, zespół powraca z nowym singlem „Toukassé” oraz z nową wokalistką – Shady.

Shady to niezwykle utalentowana wokalistka o francusko-włoskich korzeniach. „Toukassé” to połączenie francuskich słów „tout” – „każdy” i „cassé” – „złamany”, „zepsuty”. To abstrakcyjne hasło zostało znakomicie oddane na okładce singla.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Nawiązując do pierwszego wielkiego hitu Shanguy – „La Louze” – „Toukassé” to opowieść o smutnym zakończeniu związku.

W natłoku myśli, ran i żalu dochodzisz do momentu, w którym masz ochotę rzucać przedmiotami i musisz wykrzyczeć, wyśpiewać, wytańczyć swoje cierpienie.

Debiutancki singiel Shanguy, „La Louze” , uzyskał w Polsce status platyny. Był również najczęściej granym utworem zagranicznym w polskich stacjach radiowych w 2018 roku. Utwór radził sobie świetnie również w innych krajach, trafiając m.in. do Top 40 Shazam Global i odnosząc sukcesy na listach przebojów między innymi we Francji, Rosji czy we Włoszech. Drugi oficjalny singiel zespołu, „King of the Jungle”, również zanotował wielki sukces – szczyty polskich list przebojów (Airplay, Spotify, Shazam, iTunes), 50 mln wyświetleń na YouTube i ponad 20 mln streamów.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

Jesteście gotowi na kolejny hit od Shanguy?

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie