„Honk” – kompilacja największych przebojów The Rolling Stones

Premiera już 19 kwietnia 2019.

The Rolling Stones przygotowali niezłą gratkę dla swoich fanów. Nowa kompilacja największych przebojów.
fot. Kevin Westenberg

„Honk” – zupełnie nowe zestawienie największych hitów The Rolling Stones! Na składankę trafiły utwory z albumów wydanych pomiędzy 1971 a 2016 rokiem.

The Rolling Stones przygotowali niezłą gratkę dla swoich fanów. Nowa kompilacja największych przebojów. Dostępne w formatach 2CD lub 3LP „Honk” zawiera 36 utwory, w tym osiem singli z Top 10: „Brown Sugar”, „Tumbling Dice”, „Angie”, „It’s Only Rock’n’Roll (But I Like It)”, „Fool To Cry”, „Miss You”, „Emotional Rescue” i „Start Me Up”. Nie zabrakło utworów z najnowszej płyty, „Blue & Lonesome” (2016) – „Doom & Gloom”, „Just Your Fool”, „Ride ‘Em On Down” i „Hate To See You Go”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

W wersji deluxe 3CD na dodatkowej płycie pojawia się 10 nagrań koncertowych z ostatnich tras zespołu, w tym takie smaczki jak „Dead Flowers” ft. Brad Paisley (z koncertu z Filadelfii z czerwca 2013), „Bitch” ft. Dave Grohl (z trasy 50 And Counting) czy „Wild Horses” ft. Florence Welch (z koncertu w Londynie z maja 2018).

W dniu ogłoszenia premier, zespół udostępnił „Wild Horses” w duecie z Florence Welch.

Zamów „Honk” w przedsprzedaży:

CD – http://bit.ly/RS-Honk-CD
LP – http://bit.ly/RS-Honk-LP
CD Deluxe – http://bit.ly/RS-Honk-Deluxe 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i 2 Chainz rządzą światem. Tak seksownej…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie