Już w niedzielę finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespół LemON postanowił wesprzeć akcję Jerzego Owsiaka.

Na specjalnej aukcji organizowanej w ramach WOŚP można wylicytować niezwykły wieczór w towarzystwie zespołu na koncercie zdobywców nagrody Grammy! Ale to nie wszystko.

Już w lutym zespól LemON zagra przed amerykańską formacją Imagine Dragons, która może pochwalić się prestiżową statuetką Grammy. Igor Herbut wraz z pozostałymi muzykami zespołu, postanowił podzielić się niezwykłą atmosferą tego wydarzenia z fanami. Aby móc poznać osobiście chłopaków z LemONa i spędzić z nimi czas na koncercie amerykańskiej kapeli, należy wziąć udział w aukcji, której całkowity dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

“Będzie to dla nas wyjątkowy wieczór, bo Imagine Dragons sam nas wybrał, żeby przed nimi zagrać… Zwycięzca aukcji przeżyje to z nami, bo nagrodą będą najlepsze bilety wraz z opcją wejścia za kulisy i spotkania się z nami. Kto wie, może uda nam się razem z Tobą (zwycięzco aukcji) spotkać także z Imagine Dragons? Sami wiecie, jakie to niesamowite cuda się potrafią dziać – jeśli się daje światu dobro, to świat oddaje nam je we wspaniałych przeżyciach i zbiegach okoliczności!” – zdradza Igor Herbut.

Oprócz wspólnego wieczoru z zespołem LemON, zwycięzca aukcji otrzyma także pierwszy egzemplarz Złotej Płyty za album “Etiuda Zimowa”. Płyta opatrzona będzie wyjątkowym grawerem – dla Złotego Serducha. Ale to nie wszystko! Na osobę, która wylicytuje największą kwotę, czeka jeszcze jedna niespodzianka.

– Będzie to niesamowity bonus, ale nie zdradzimy co to jest! – mówi tajemniczo Igor Herbut.

Wygraj pierwszy egzemplarz Złotej Płyty dla albumu ,,Etiuda zimowa” oraz wyjątkowe dwuosobowe zaproszenie na koncert Imagine Dragons!

http://aukcje.wosp.org.pl/lemon-zlota-plyta-i-wreczenie-podczas-koncertu-i2673627

ZOBACZ TELEDYSK
LEMON – DO ŚWIĄT