MUZOTAKTNEWSYFilmCzesław Mozil macha skrzydłami

Czesław Mozil macha skrzydłami
C

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawił się klip promujący animację “Manu. Bądź sobą!”.

W klipie Czesław Mozil i Adam Zdrójkowski przepytują się na temat… ptaków. “Manu. Bądź sobą!” to animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą.

REKLAMA

Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, a wiara we własne siły może czynić cuda.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?

W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z “Krainy Lodu” oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu “Rodzinka.pl”, który ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego “Sing”.

Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel “Anyone I Want To Be”, do którego przygotowano teledysk z fragmentami animacji “Manu. Bądź sobą!”.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil).

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

“Manu. Bądź sobą!” w kinach od 5 kwietnia.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA