Marina ujawnia nowy singiel “Orange Trees” (WIDEO)

Premiera albumu "Love + Fear" już 26 kwietnia 2019!

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie
fot. materiały prasowe

Określana wizjonerką popu MARINA, wcześniej znana jakoMarina And The Diamonds, ujawniła trzeciego singla zwiastującego jej czwarty album. Piosenka nosi tytuł “Orange Trees“, a płyta, z której pochodzi, “Love + Fear“, ukaże się 26 kwietnia 2019 roku. 

Utwór “Orange Trees” pochodzi z części “Love“. Za jego produkcję odpowiada Oscar Gorres (Britney Spears, Taylor Swift, Maroon 5). Jest on także współautorem piosenki wraz z Mariną, Jakobem Jerlstromem i Erikiem Hassle. Artystka zachęca w utworze, aby rozkoszować się cudami natury. Nie bez powodu teledysk do “Orange Trees” nakręcono w pięknych okolicznościach przyrody, w Meksyku. Za reżyserię odpowiada laureatka Grammy Sophie Muller. 

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?

Z płyty “Love + Fear” wcześniej poznaliśmy dwa utwory: “Handmade Heaven” oraz “Superstar“. Marina niebawem pojawi się na specjalnym, jednorazowym evencie w The School of Life. W ramach tak zwanych Life Lessons artystka będzie rozmawiać z psycholog kliniczną Tanyą Byron. Tematem będzie, chociażby praca nad nową płytą i jak pomogła ona w refleksji nad dotychczasowymi doświadczeniami życiowymi. Spotkanie zapowiedziane jest na 5 kwietnia w The Emmanuel Centre.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.theschooloflife.com/london/classroom/life-lessons-with-marina/  

Podczas czteroletniej przerwy Marina próbowała odkryć prawdziwą siebie, stworzyła MarinaBook, w której poruszała ważne dla siebie tematy pozamuzyczne, a także wróciła na studia na uniwersytecie. Na uczelni zgłębiała osobowość człowieka i teorię więzi. Teraz zamierza brać czynny udziału w naukowych wydarzeniach i warsztatach, które tematem są relacje społeczne. 

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga: Jestem tutaj, żeby zrujnować imprezę (WIDEO)

Artystka zadebiutowała albumem “The Family Jewels” (2010; złoto na Wyspach) potem był “Electra Heart” (2012; numer 1 na Wyspach). Na koncie Mariny jest ponad 800 mln streamów oraz przeszło 400 mln obejrzeń teledysków. Trzy z jej płyt znalazło się w Top 10 brytyjskiego notowania. Album “FROOT” znalazł się w Top 10 na SoundScan/Billboard 200 oraz osiągnął miejsce czwarte na Top Albums Chart. Zebrał doskonałe recenzje i zdobył szczyty list iTunes Top Albums w USA, Argentynie, Grecji, Irlandii, Wielkiej Brytanii.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie