Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie (WIDEO)

Natalia Wróbel z Big Brother w wieku 18 lat wyjechała do Włoch
fot. instagram.com/bigbrother.tvn7

Natalia Wróbel bardzo dobrze określiła, po co potrzebny jest jej udział w programie Big Brother. 21-latka przyszła do domu Wielkiego Brata, bo marzy zostać celebrytką. Z pewnością już wzbudziła szczególną uwagę wśród Internautów za sprawą pikantnemu nagraniu wideo, które możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl! Ale czy to wystarczy?!

Internauci zastanawiają się czy Natalia Wróbel (21 l.), która uczestniczy w nowej edycji programu Big Brother 2019 nie pracowała w przeszłości jako tancerka erotyczna we Włoszech? Jak wytropił serwis Fakt, w sieci można znaleźć wideo, na którym widzimy bardzo seksowny taniec na rurze.

Czy to faktycznie na nagraniu widzimy jak Natalia Wróbel tańczy pole dance?! Zobaczcie poniżej gorące nagranie!

▸ Przeczytaj również: NAGA Miley Cyrus gotowa na letnie festiwale (ZDJĘCIE)

Natalia Wróbel z Big Brother kim jest

21-letnia uczestniczka programu Big Brother pochodzi z Bytomia. Od kilku lat nie mieszka jednak w naszym kraju. Mając 18 lat wyjechała za pracą do Włoch. Mieszkała również w Szwajcarii. Jak podkreśla sama – już w wieku 12 lat nie chciała nikogo słuchać i brać przykładu, a raczej uczyć się na swoich błędach. W programie kilkakrotnie wyznała, że jej marzeniem jest zostać celebrytką.

Uważam, że życie celebryty polega na reklamowaniu różnych ubrań i chodzeniu od jednej imprezy na drugą imprezę. Wiem, że to strasznie puste, ale ja naprawdę chcę być celebrytką” – zdradza Natalia.

Natalia idealnie pasuje do programu Big Brother. Kocha imprezy i przebywać w towarzystwie ludzi, przyjaciół – do tego jest bardzo otwartą osobą. I jak widać jej wojowniczy tryb życia nie wszystkim się podoba, bowiem podczas pierwszych eliminacji otrzymała aż 6 nominacji do opuszczenia domu Wielkiego Brata.

Jak wynika z nagrania poniżej Natalia nie boi się życia i przygód! Nie ma też tu raczej o żadnej pomyłce… ponieważ obie dziewczyny mają taki sam tatuaż na plecach. Sprawdźcie sami poniżej!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?


Natalia Wróbel na rurze

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie