Mam Talent!: Zgłoś się na casting (DATY, MIEJSCA)

Mam Talent castingi:
fot. instagram.com/mamtalent_tvn/

„Mam Talent!” powraca! Ekipa TVN rusza w Polskę w poszukiwaniu nowych utalentowanych, oryginalnych i pomysłowych osób! Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Nadchodzi nowa edycja programu Mam Talent! Jeśli uważasz, że masz talent, niezwykłą umiejętność lub ciekawy pomysł na siebie – przyjdź na casting lub zgłoś się przez Internet!

Ty też możesz przeżyć wielką przygodę! Ty też możesz wygrać 300 tysięcy złotych! Pokaż co potrafisz! Przyjdź na wybrany casting lub wyślij film ze swoim popisowym  występem! – czytamy w oficjalnym komunikacie.

▸ Przeczytaj również: NAGA Miley Cyrus gotowa na letnie festiwale (ZDJĘCIE)

Mam Talent castingi:

06.04  Poznań, Hotel Mercure Poznań Centrum , ul. Roosevelta 20
13.04 Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17
14.04 Wrocław, Hotel Mercure Wrocław Centrum, Pl. Dominikański 1
12.05 Gdańsk, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto, ul. Jana Heweliusza 22
25.05 Warszawa, Hotel  Golden Tulip, ul. Towarowa 2

CASTING INTERNETOWY

Jeśli nie możesz przybyć na żaden z castingów, występujesz ze zwierzętami, w swoim występie używasz ognia lub wykonujesz akrobacje powietrzne zgłoś się przez Internet. Wypełnij poniższy formularz i dołącz film ze swoim występem. Na zgłoszenia czekamy do 5 lipca 2019 r.

Może to TY zabłyśniesz na naszej scenie!

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande oddaje 90% zysków z “7 Rings”! Dlaczego?

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!