Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

Miley Cyrus znów szokuje na Instagramie!
fot. instagram.com/mileycyrus

Dzień Szczeniaka to kolejny powód dla Miley Cyrus, by wrzucić do sieci roznegliżowane fotografie. Poza seledynowymi długimi kozakami oraz żółto-białym kapeluszem piosenkarka nie ma nic na sobie.

Kiedy Miley Cyrus po raz pierwszy zyskała sławę jako Hannah Montana, wydawało się, że nie może zrobić nic złego. Była młoda i słodka, w 2006 roku poznaliśmy światową sławę nastoletniej piosenkarki pop. Ale nieuchronnie dorastała, a ten niewinny obraz wymknął się tak szybko, jak tylko można powiedzieć „ślad po nim zaginął”.

Dziś 26-letnia Miley Cyrus lubi szokować! Piosenkarka wrzuciła na konto na profilu społecznościowym swoje kolejne nagie zdjęcie. Przypomnijmy, że kilka dni temu w podobny sposób amerykańska gwiazda poinformowała świat, że jest gotowa na występy na letnich festiwalach.

“Sezon festiwalowy jest tutaj. Jestem dziwna i gotowana na imprezę! Zaczynamy lato 2019!” – czytamy pod pierwszym zdjęciem na Instagramie. Zastanawiamy się, czy szykuje się jakaś większa akcja z tymi zdjęciami bez ubrania?! Zobaczcie sami poniżej.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Miley Cyrus znów szokuje na Instagramie!

Nowe zdjęcie zostało zrobione w tym samych okolicznościach co poprzednia. Widzimy wokalistkę podczas opalania się na leżaku. Na fotografii towarzyszy jej pitbull o imieniu Mary Jane. Artystka uczciła w ten sposób Dzień Szczeniaka.

“Szczęśliwego narodowego dnia szczeniaka, wy sprośne zwierzaki! 🐾 ” – podpisała pod fotografią artystka.

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

▸ Przeczytaj również: Cardi B zastrzegła “Okurrr”

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!