Zayn Malik opublikował bardzo NIEPOKOJĄCY wpis!

Zayn Malik w nowej odsłonie Rated One Star! (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Zayn Malik bardzo zaniepokoił fanów ostatnim wpisem, który opublikował na Twitterze. Były członek One Direction przeprosił, że jest gównianym człowiekiem. Co się wydarzyło?! Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

26-letni Zayn Malik podczas ostatniego weekendu zaskoczył wszystkich swoim wpisem na portalu społecznościowym.

“Chciałbym przeprosić za bycie gównianym człowiekiem” – wyznał były członek One Direction.

Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Zanim jednak artysta usunął wpis, został on udostępniony dalej prawie 15 tysięcy razy. Co się takiego wydarzyło w życiu młodego muzyka?!

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Zayn Malik zmartwił fanów!

Nie jest jasne, do kogo skierowane były przeprosiny. Media spekulują, że złe samopoczucia Zayna spowodowane jest ostatnim wywiadem Louisa Tomlinsona. Muzyk powrócił do sprawy z 2016 roku, kiedy to Zayn jako jedyny członek One Direction nie wspierał go po śmierci matki. Louis zorganizował specjalny koncert, na którym Malik nie pojawił się.

„Rozmawiałem z nim po tym, jak straciłem mamę i wszyscy chłopcy zgodzili się przyjechać na ten występ, a on nie pokazał się wcale, więc naprawdę mnie to wkurzyło” – powiedział Louis Tomlinson w wywiadzie.

„Właśnie widziałem tam wszystkich – Harry’ego, Nialla i Liama ​​- tego właśnie potrzebowałem tamtej nocy, tego wsparcia… Mam nadzieję, że jest w porządku, ale…” – dodał. Zayn nie potwierdził, czy jego tweet odwołuje się do komentarzy Louisa, ale odpowiedział na obawy fanów, mówiąc: „Obecnie jestem szczęśliwy, może być szczęśliwszy. Dzięki za waszą miłość i myśli…”.

▸ Przeczytaj również: Cardi B zastrzegła “Okurrr”

Podzielił się również selfie, ponownie stwierdzając, że jest szczęśliwy!

Przy okazji kilka dni temu Zayn wyznał na Twitterze, że kocha Gigi Hadid. Nie powinniśmy się chyba niepokoić!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie