Daddy Yankee z „Con Calma” zawojował listy przebojów

Daddy Yankee z utworem „Con Calma” ft. Snow siedem tygodni po premierze zaczyna dominować na listach przebojów na całym świecie.
fot. materiały prasowe

Daddy Yankee wraz z najnowszym singlem „Con Calma” ft. Snow bije rekordy popularności w serwisach cyfrowych.

Daddy Yankee z utworem „Con Calma” ft. Snow siedem tygodni po premierze zaczyna dominować na listach przebojów na całym świecie.

Od trzech tygodni utwór okupuje szczyt Billboard’s Latin Airplay i Latin Digital Songs, ma tytuł najczęściej streamowanego utworu w Deezerze Global, numer jeden na liście najchętniej oglądanych teledysków na YouTube, jak również szczyt Spotify Top Global.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

Daddy Yankee jest również pierwszym artystą, który wykonał w całości hiszpańskojęzyczny utwór w programie „The Late Late Show with James Corden”. Zapraszamy do obejrzenia występu!

Za sprawą „Con Calma” i wcześniej „Despacito”, artysta dziesięć razy trafił do Księgi Rekordów Guinessa!

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

https://www.youtube.com/watch?v=BCITSCQWDfI
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!