Śpiewajmy razem: Disco polo nie porwie Beaty Kozidrak? (WIDEO)

Jeden z uczestników – Dominik Wąsik - w czwartym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” zaśpiewa piosenkę „Wymarzona”
fot. Polsat

Jeden z uczestników – Dominik Wąsik – w czwartym odcinku programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” zaśpiewa piosenkę „Wymarzona” zespołu MIG! Zobaczcie fragment wideo poniżej na MUZOTAKT.pl

Mimo, że publiczność i część jurorów „Śpiewajmy razem. All Together Now” uda mu się poderwać z krzeseł dosłownie w mig, to swoim występem nie oczaruje on kapitan jury – Beaty Kozidrak.

Czyżby nie był to jej ulubiony gatunek muzyczny, a może czegoś w tym występie po prostu zabrakło?

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

„Śpiewajmy razem. All Together Now” 4 odcinek

Występ Dominika wywoła też poruszenie w chórku zespołu Bajm, który również zasiada w 100-osobowym jury – jedną z wokalistek porwą dźwięki disco polo i będzie chciała przyłączyć się do wspólnego śpiewania, ale pozostałe będą próbowały jej to uniemożliwić.

Czy skutecznie? Tego dowiemy się już dziś o 20:30 w Polsacie!

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!