Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na to Hailey Bieber?

Justin Bieber powraca z nowym singlem Friends (gościnnie Bloodpop)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Bieber dosyć rzadko odpowiada na hejt czy inne tego typu zaczepki, które otrzymuje w sieci. Jednak ostatnio gwiazdor nie wytrzymał i dość dosadnie wypowiedział się na rzekome zarzuty jednego z Internautów. Hailey Bieber i Selena Gomez mogą być dumne!

Justin Bieber (25 l.) mocno i zdecydowanie odpowiedział na komentarz jednego z Internautów, który wyśmiał między innymi jego małżeństwo z Hailey Bieber. Kanadyjczyk również skomentował zarzuty, by rzekomo odgrywał się na Selenie Gomez.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Przypomnijmy, sprawa dotyczy komentarza, którego autorem jest użytkownik podpisujący się jako @jaileyisajoke. Jak widać sam nick tego użytkownika w sieci jest wielkim żartem.

“NIE KOCHASZ Hailey! Poślubiłeś ją, żeby się odegrać na SG (Selenie Gomez), a Hailey sypia z ludźmi typu @shawnmendes dla sławy i jest rasistką” – czytamy w komentarzu @jaileyisajoke.

Justin Bieber w obronie małżeństwa!

“Jesteś naprawdę niedojrzała. Sam fakt, że prowadzisz konto poświęcone krytykowaniu mojej żony i mnie, jest naprawdę absurdalny. Dlaczego miałbym poświęcać całe życie i wejść w związek małżeński tylko po to, aby wrócić do byłej dziewczyny? Każdy, kto w to wierzy, jest podły lub ma 10 lat i mniej. Żadna myśląca logicznie osoba nie mówi ani nie myśli w ten sposób. Naprawdę powinnaś się wstydzić” – zdissował Justin Bieber.

“Absolutnie kochałem i kocham Selenę. Zawsze będzie dla niej miejsce w moim sercu, ale jestem teraz zakochany w mojej żonie i ona jest absolutnie NAJLEPSZĄ RZECZĄ, jaka kiedykolwiek mi się przydarzyła [..] Jeśli to była jakaś chora sztuczka, by zwrócić moją uwagę, to muszę Ci powiedzieć, że mylisz się na wielu płaszczyznach. Widziałem wielu ludzi mówiących takie rzeczy i nigdy więcej nie odpowiem na taką wiadomość, ponieważ nie lubię tracić na to energii. To jest odpowiedź dla wszystkich niedojrzałych chorych ludzi, którzy wysyłają Hailey bolesne wiadomości, takie jak ‘zawsze wraca do Seleny’ lub ‘Selena jest dla niego lepsza’. NIE MASZ POJĘCIA O MOIM ŻYCIU I TYM, CO JEST DLA MNIE DOBRE. Hailey jest moją panną młodą i jeśli ci się to nie podoba, to znaczy, że mnie ​​nie wspierasz. A jeśli nie wspierasz mnie, to znaczy że nie jesteś moim fanem ani dobrym człowiekiem” – dodał piosenkarz.

Czy te słowa uciszą raz na zawsze plotki o rzekomym uczuciu Justina Biebera do Seleny Gomez? Hailey Bieber może być naprawdę dumna ze swojego męża!

A Wy jak sądzicie?

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!