Tulia na Fest Festivalu

Fest Festival to nowe, muzyczne wydarzenie na festiwalowej mapie Polski, które odbędzie się na terenie jednego z największych miejskich parków w Europie - Parku Śląskiego.

TULIA wystąpi w Los Angeles podczas meczu NBA!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Fest Festival ujawnia kolejnych artystów, którzy wystąpią w Parku Śląskim między 23 a 24 sierpnia. Do programu wydarzenia dołączył zespół Tulia.

W rok od założenia zespołu, Tulia osiągnęła więcej niż mogłoby się pochwalić wielu uznanych artystów. Grupa zaprezentowała się na gali Fryderyki 2018 w towarzystwie Natalii Nykiel i Pianohooligana – był to jeden z najlepiej ocenianych występów wieczoru.

Wokalistki zdobyły wszystkie trzy nagrody na 55. KFPP w Opolu, pojawiły się na licznych festiwalach muzycznych, a także odbyły pierwszą – i co najważniejsze – wyprzedaną trasę koncertową.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Tulia otrzymała również platynową płytę za debiutancki album, który ukazał się w maju 2018 oraz Fryderyk 2019 za Fonograficzny Debiut Roku.

Zespół został wybrany reprezentantem Polski na  64. Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Avivie.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

Patrycja Nowicka, Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz i Tulia Biczak tworzą jeden z najbardziej oryginalnych  polskich (i nie tylko!), a przede wszystkim rozpoznawalnych zespołów ostatnich lat. I na pewno nie powiedziały jeszcze ostatniego zdania na scenie.

Więcej o Fest Festivalu na oficjalnej stronie wydarzenia!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie