Tomasz Niecik: Rodzina gwiazdora niedługo się powiększy!

Zaskakujące doniesienia!

Tomasz Niecik: Rodzina gwiazdora niedługo się powiększy!
fot. materiały prasowe

Już wkrótce rodzina Tomasza Niecika – gwiazdy disco polo się powiększy. Wokalista ma już wspaniałą żonę, dwoje dzieci i psa, ale od dłuższego czasu chciał, by w ich domu pojawił się jeszcze jeden czworonożny przyjaciel rodziny i towarzysz dla ich yorka.

Jest to jednak trudna i poważna decyzja, która powinna być dobrze przemyślana, dlatego Tomasz zdecydował się poprosić o pomoc specjalistkę w tym temacie – Anetę Awtoniuk. Zwierzęca behawiorystka w programie „SuperPies” pomoże wybrać Tomaszowi i jego rodzinie odpowiedniego psa.

Czy będzie to szczeniak, czy trochę starszy pies, który ma już ukształtowany charakter i swoje nawyki? Przekonamy się o tym już niedługo!

Tomasz Niecik w programie „SuperPies” już 13 kwietnia o godz. 17:45 w Polsacie!

Celem programu „SuperPies” emitowanego na antenie Telewizji Polsat jest uświadomienie opiekunom, jak prawidłowo zajmować się psem. Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan swojego czworonoga należy zadbać o spełnienie pięciu potrzeb, do których zalicza się właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczną, stymulację intelektualną i poczucie bezpieczeństwa.

SuperPies to przede wszystkim szczęśliwy, zdrowy i radosny pupil. Natura psa jest złożona, a jej zaniedbane aspekty prędzej czy później dadzą o sobie znać w postaci kłopotów zdrowotnych czy wychowawczych. Prowadząca program „SuperPies” Aneta Awtoniuk wspiera opiekunów w rozwiązywaniu codziennych problemów ze zwierzakami.

Program powstaje przy wsparciu marki Pedigree i Bayer.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie