4Dreamers nie zwalniają tempa! “To był szok. Nigdy czegoś takiego nie przeżyliśmy”

Ostatnie tygodnie to dla chłopaków 4Dreamers bardzo intensywny muzycznie czas!
fot. materiały prasowe

Ostatnie tygodnie to dla chłopaków 4Dreamers bardzo intensywny muzycznie czas!

Rzeszowski koncert 4Dreamers był wyjątkowy – 16.03- Koncert w Rzeszowie- Klub Pod Palmą. To właśnie wtedy dołączyła do 4D przyjaciółka zespołu (a prywatnie fanka chłopaków) czyli tegoroczna zwyciężczyni The Voice Kids- ANIKA DĄBROWSKA! To jej pierwszy koncert jako support młodych idoli nastolatek.

Zarówno ona jak i gwiazdy wieczoru zrobili furorę i zebrali mnóstwo pozytywnych recenzji. Informacje o wieczorze pojawiły się m.in. na antenie radia Eska oraz lokalnej Gazecie Wyborczej. Tego dnia również został wyemitowany materiał o 4Dreamers w Dzień Dobry TVN!

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

23.03 – Koncert w Lublińcu – MDK

To co działo się w sobotę 23 marca pod Miejskim Domem Kultury w Lublińcu oraz na jego sali widowiskowej, można chyba opisać jednym zdaniem: “To był szok. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyliśmy” – Agata Woźniak – Rybka, dyrektor MDK w Lublińcu.

Rzeczywiście, 4Dreamers zostali wspaniale przyjęci przez lubliniecką publiczność- były łzy wzruszenia, byłą energia, był piękny kontakt z fanami. Koncert odbył się dzięki Oli Tararze, która wygrała konkurs „Wygraj koncert 4Dreamers specjalnie dla Ciebie”. Ten wieczór z pewnością zostanie zapamiętany w Lublińcu na baaardzo długo!

24.03 – Koncert w Krakowie – Klub Kwadrat

To był ogień! 4Dreamers i AniKa rozgrzali publiczność do czerwoności! Trzeba to przyznać – Kraków ma wspaniałych fanów! Klub był wypełniony po brzegi, na miejscu było też bardzo wielu przedstawicieli mediów, którzy chętnie relacjonowali wydarzenie. Tego wieczoru fani mogli więc usłyszeć wszystkie przeboje które rozsławiły młodych artystów: m.in hity takie jak „Pierwszy raz” czy „Sekret”.
Zespół zaprezentował oczywiście swój najnowszy materiał z drugiego na koncie albumu „nb.”- nie trzeba chyba mówić, jak pozytywnie został odebrany 😊
A Anika? Anika po prostu porwała słuchaczy swoim utworem „Małe Skrzydła”- ta dziewczyna ma ogień!

30.03 – Koncert w Gdańsku – Klub Parlament

Co tu dużo mówić- Kolejny świetnie przyjęty koncert! Chłopaki zjeżdżają Polskę wzdłuż i wszerz i wszędzie spotykają się z fantastycznym odbiorem.
Wzbudzają ogromne emocje gdziekolwiek się pojawią! Na szczęście w Gdańsku pogoda dopisała i znaleźli również czas na spacer 😊

31.03- Pytanie na Śniadanie – Warszawa

CZY ONI KIEDYŚ ŚPIĄ? Chłopcy prosto z całonocnej jazdy busem przyjechali prosto do studia PnŚ. Nie ma to jak młodość 😉 Przeprowadzili z prowadzącymi bardzo interesującą rozmowę, w której opowiadali m.in. o trwającej trasie koncertowej a także najnowszym albumie. Nie zapomnieli oczywiście zaprosić na ostatnie dwa koncerty z Crush Tour by Zozole. Występ dostępny tutaj. Przed 4Dreamers jeszcze dwa koncerty: w Olsztynie oraz Warszawie.

Warto też wspomnieć o dodatkowym występie w mieście, które zdobyło największą liczbę głosów w konkursie „Wygraj koncert w swoim mieście!”. Pod teledyskiem do singla „Słowa na Pół” jeszcze dziś zliczane są głosy w komentarzach na dane miasto. JEST ICH PONAD 20 TYSIĘCY! Liderami są Nowy Sącz i Gliwice. Walka jest ostra… Które miasto wygra?

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie