Mac DeMarco prawie jak Oasis

Premiera nowego krążka zaplanowana jest na 10 maja.

Mac DeMarco ogłosił także trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mac DeMarco opublikował piosenkę zatytułowaną “All of Our Yesterdays” promującą czwarty album “Here Comes The Cowboy”.

Mac DeMarco powraca z nowym albumem. “Here Comes The Cowboy” to następca wydanego w 2017 “This Old Dog”, na którym – jak można było przeczytać na łamach “Entertainment Weekly” – największy romantyk świata zawarł najbardziej romantyczne dźwięki.

“Here Comes The Cowboy” to pierwsza płyta, która ukaże się w ramach wytwórni założonej przez artystę, Mac’s Record Label.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

– “All of Our Yesterdays” to była pierwsza piosenka, którą napisałem na nową płytę – mówi Mac DeMarco.

– Większość pozostałych piosenek została napisana w listopadzie, tuż przed wyjazdem w trasę po Europie, a ta siedem czy osiem miesięcy wcześniej. Zwrot “All of Our Yesterdays” (“wszystkie nasze wczorajsze dni”) pochodzi z “Makbeta” Szekspira. Jest też chyba odcinek “Star Trek” z 1969 roku pod tym samym tytułem. Przed napisaniem tej piosenki widziałem film dokumentalny o Oasis i próbowałem napisać rockandrollowy hit z miłości do tego zespołu. Niezbyt mi się to udało, ale cieszę się z tej piosenki. 

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez jako striptizerka kusi w bikini! (FOTO)

“Here Comes The Cowboy” powstało w Jizz Jazz Studios w Los Angeles podczas dwóch pierwszych tygodni wyjątkowo deszczowego stycznia 2019. Mac DeMarco gra niemal na każdym instrumencie, z wyłączeniem klawiszy w kilku utworach – tam mógł liczyć na wsparcie przyjaciela i muzyka z trasy zarazem, Aleca Meena. Przy miksie artysta współpracował z inżynierem dźwięku, Joe Santarpią.

“Here Comes The Cowboy” lista utworów: 

1.Here Comes The Cowboy
2. Nobody
3. Finally Alone
4. Little Dogs March
5. Preoccupied
6. Choo Choo
7. K
8. Heart to Heart
9. Hey Cowgirl
10. On the Square
11. All of Our Yesterdays
12. Skyless Moon
13. Baby Bye Bye

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie