Roksana Węgiel śpiewa dla Manu (WIDEO)

Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network
Roksana Węgiel

W sieci pojawił się teledysk do animacji “Manu. Bądź sobą!”. Piosenkę śpiewa 14-letnia Roksana Węgiel. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Roksana Węgiel nagrała nowy klip do animacji “Manu. Bądź sobą!”. Promocję wspiera wielki hit Roksany Węgiel “Anyone I Want To Be” (ponad 21 milionów wyświetleń w Youtube), do którego przygotowano nowy filmowy teledysk.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

“Manu. Bądź sobą!” to animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą.

Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy głosy Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z “Krainy Lodu” oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu “Rodzinka.pl”, który ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego “Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel “Anyone I Want To Be”, do którego przygotowano teledysk z fragmentami animacji “Manu. Bądź sobą!”.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gniazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

“Manu. Bądź sobą!” w kinach od 5 kwietnia.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie