Kolejne dwie nowe piosenki Vampire Weekend

Nowa płyta Vampire Weekend gotowa
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Grupa Vampire Weekend opublikowała piosenki “This Life” oraz “Unbearably White”.

Nowe piosenki Vampire Weekend pochodzą z albumu “Father of the Bride”. W “This Life” Ezra Koenig wykorzystał tekst z utworu “Tonight” iLoveMakonnen.

Premiera płyty zaplanowana jest na 3 maja. Na podwójny album trafi 18 kompozycji. Ezra Koenig zapowiedział, że przed premierą do fanów trafi sześć kompozycji w trzech terminach po dwie i słowa dotrzymał. Wcześniej grupa opublikowała “Harmony Hall”, “2021”, “Sunflower” oraz “Big Blue”. 

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

Nowe wydawnictwo kapeli jest pierwszym od czasu “Modern Vampires of the City” z maja 2013 roku. Kapela od tego czasu przeszła pewne zmiany. W 2016 roku z grupy odszedł jeden z założycieli Rostam Batmanglij. Ostatnio grupa wróciła do koncertów w składzie Ezra Koenig (frontman), Chris Thompson (perkusja) i Chris Baio (bas). Z kapelą grają też nowi muzycy Greta Morgan oraz Brian Robert Jones. 

Dorobek indierockowej formacji Vampire Weekend zamyka album “Modern Vampires of the City” z maja 2013 roku.

Vampire Weekend zagrają w tym roku na festiwalu Open’er.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!