Agnieszka Wiechnik jest Marionetką (WIDEO)

W Must Be The Music rozruszała scenę w utworze "Baby I Love You" Arethy Franklin zdobywając na castingu 4 x tak. Teraz powraca z nowym singlem!

Agnieszka Wiechnik - Marionetka
fot. instagram.com/wiechnikagnieszka

Agnieszka Wiechnik powraca z nowym utworem zatytułowanym “Marionetka”. Do kawałka powstał teledysk. Możecie go zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Agnieszka Wiechnik to była wokalistka zespołu G.A.T.E. Występowała w telewizyjnych programach “Bitwa na głosy” (drużyna Beaty Kozidrak) i ostatniej edycji “Must Be The Music”.

Na co dzień śpiewa w chórkach u Majki Jeżowskiej. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Piotr Kupicha, Wanda Kwietniewska, Andrzej Krzywy, Izabela Trojanowska, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski… Od zawsze miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich.

Latem 2017 roku wydała swój debiutancki singiel pt. “Znak pytania”. Singiel dedykowany jest kobietom po przejściach, które wyzwoliły się z chorego związku, ale także tym, które w takim układzie tkwią i nie potrafią go zakończyć. Całkiem niedawno, bo w święta Bożego Narodzenia zadebiutowała w stacjach radiowych świątecznym przebojem pt. “Idą święta”. Teraz powraca z kolejnym autorskim kawałkiem zatytułowanym “Marionetka”.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

Agnieszka Wiechnik – Marionetka

“Marionetka powstała z myślą o osobach, które nie potrafią być do końca sobą, ponieważ zbyt ulegają wpływom osób trzecich, bojąc się odrzucenia, braku akceptacji. Pozwalają, aby inni sterowali ich życiem. Boją się wyrazić własne zdanie i walczyć o swoje marzenia” – czytamy w komunikacie.

Słowa do piosenki napisała sama Agnieszka, zaś nad oprawą muzyczną pracował producent Mavooi.

Jarosław Baran odpowiedzialny jest za miks i mastering (jako producent muzyczny współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Anal Stench, Ziyo, Donatan i Cleo, Fear Factory, Cemetery of Scream, Virgin Snatch, Liber i Natalia Szroeder oraz Renata Przemyk).

“Życzę Wam dużo sił i odwagi, aby nauczyć się stawiać granice i mówić głośne “NIE”!!! P.S. Każdy z nas jest czyjąś MARIONETKĄ, a kto pociąga za Twoje sznurki?” – zachęca wokalistka.

Jak Wam się podoba piosenka? Czy okaże się hitem? Sprawdźcie sami poniżej!

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Zobacz teledysk Agnieszka Wiechnik – Marionetka

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!