Czy to Ariana Grande? Sprawdź kto wystąpił w najnowszym teledysku Komodo!

Czy to Ariana Grande? Sprawdź kto wystąpił w najnowszym teledysku Komodo!
fot. screen Youtube

Po ogromnym sukcesie „I (Just) Died In Your Arms”, Komodo wzięło na warsztat legendarny utwór zespołu Whitesnake „Is This Love”. Nowa interpretacja w wykonaniu polskiej formacji to mieszanka house’u i muzyki tanecznej. Do współpracy ponownie zaproszono amerykańskiego wokalistę Michaela Shynesa, znanego ze współpracy nad hitowym „I (Just) Died In Your Arms”. Do nowej, klubowej wersji powstał teledysk, nakręcony na Cyprze! Czy w klipie wystąpiła Ariana Grande?!

Komodo, czyli trio producenckie z Małopolski bardzo szybko zyskało popularność dzięki całkowicie nowym wersjom znanych utworów. Zaczynali od tanecznej interpretacji “Blue Suede Shoes” Elvisa Presley’a i Carla Perkinsa by niedługo potem stworzyć na nowo “I Just Died In Your Arms” formacji Cuttin Crew.

To właśnie house’owa forma utworu brytyjczyków przyniosła Komodo największą popularność. Utwór przez 28 tygodni gościł na liście Top 100 AirPlay Chart w Polsce docierając aż do 2 miejsca! Teledysk, w którym udział wzięła mistrzyni Europy w Pole Dance – Kasia Bielecka, ma już ponad 60 milionów odsłon na YouTube!

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

„Is This Love” – to kolejny rework stworzony przez Komodo na nowo.

Klasyk z lat 80. powstał za aprobatą autorów oryginalnej wersji z 1987 roku czyli legendarnego wokalisty Davida Coverdale’a oraz gitarzysty Johna Sykes’a. Warto dodać, że utwór pierwotnie został stworzony dla samej Tiny Turner. 

Po sukcesie utworu “(I Just) Died In Your Arms”, otrzymaliśmy wiele zapytań, czy mamy w planach kolejne przeróbki starszych utworów. Pomimo, że pracowaliśmy już nad kolejnymi singlami, pomyśleliśmy, że warto przejrzeć starsze winyle z naszej kolekcji. W pewnym momencie jedna płyta winylowa szczególnie zwróciła naszą uwagę… Tą płytą był album grupy Whitesnake z 1987 roku, gdzie na stronie B znajdowała się rockowa ballada “Is This Love”.

W tym samym dniu przygotowaliśmy “zajawkę” aranżacyjną do tego utworu, a dzień później skontaktowaliśmy się z Michael’em Shynes’em pytając czy zaśpiewa ten utwór dla nas. Okazało się, że to także jeden z ulubionych utworów naszego wokalisty! Wszystko stało się jasne! Zmieniliśmy plany i jako kolejny singiel postanowiliśmy wydać “Is This Love”. 

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Teledysk do utworu to klasyczne love story rodem z amerykańskiego filmu. Burzliwa historia pełna zawirowań i nieoczekiwanych zdarzeń. Zdjęcia do teledysku powstały na Cyprze, w okolicach Larnaki. Stamtąd właśnie pochodzi piękna Helena Panayi – główna bohaterka teledysku, która jest zadziwiająco podobna do Ariany Grande. W pierwszej części video u boku Heleny pojawia się Andreas Prastitis, który w prawdziwym życiu przez chwilę był również partnerem Heleny.

W teledysku możemy podziwiać również urok modelki Kristiny Koval, która wciela się w rolę czarnego charakteru. W rolę stajennego wcielił się aktor Doros Panayides. To pierwszy teledysk, w którym możemy również zobaczyć formację Komodo, producenci nigdy wcześniej nie ujawniali się w swoich teledyskach.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie