LP wystąpi podczas tegorocznego Open’er Festival!

Artystka wystąpi na festiwalowej scenie już 5 lipca!

LP
fot. Robert Stachnik (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Amerykańska wokalistka LP, której singiel “Girls Go Wild” pokrył się niedawno złotem, wystąpi 5 lipca na tegorocznej edycji Open’er Festival!

Uwielbiana w Polsce LP w grudniu zaprezentowała długo wyczekiwany, piąty studyjny album „Heart To Mouth”! Album promują single „Girls Go Wild”, który niedawno pokrył się złotem oraz emocjonalna ballada „Recovery”.

Singiel „Recovery” powstał we współpracy z producentem Mike’em Del Rio (X Ambassadors, Kylie Minogue, POWERS).

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

“Napisałam „Recovery” z perspektywy zdradzonej osoby, a chwilę później znalazłam się w tym samym położeniu. To jest cholernie złe uczucie. Nigdy w pełni tego nie zrozumiesz, dopóki nie znajdziesz się po obu stronach. Strasznie źle jest złamać komuś serce, ale jeszcze gorzej, gdy to twoje jest łamane” – mówi o najnowszym singlu LP.

„Recovery” oraz pierwszy singiel „Girls Go Wild” reprezentują zaledwie ułamek niesamowitych odcieni „Heart To Mouth”. „House of Fire” urzeka surowością i teatralnością jednocześnie, natomiast „Die For Your Love” to znakomity utwór łączący blues i dance, z plemienną perkusją i zmiatającym z nóg refrenem. Wokal z „Die For Your Love” na długo zapadnie wszystkim w pamięć. „Dreamer” to wyraz frustracji spowodowanej kochankiem, który ma wielkie marzenia, ale nie robi nic w kierunku ich realizacji, natomiast „One Night In The Sun” opisuje związek, który za chwilę się rozpadnie. Pełna lista utworów poniżej.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

Od premiery “Lost On You” w 2017, czwartego albumu, LP zagrała na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Tytułowy utwór z płyty zgromadził imponujące 500 mln streamów oraz otrzymał tytuł platyny w Polsce, Rosji, Grecji, Szwajcarii i Francji. Teledyski do „Lost On You”, „Muddy Waters” i „When We’re High” obejrzano łącznie ponad 280 mln razy.

LP dołączyła również do line-upu jednego z najważniejszych festiwali w Europie – Open’er Festival!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!