Zuza Jabłońska: „Spacer po linie” nowym singlem! (WIDEO)

Do singla nakręcono futurystyczny teledysk nawiązujący do stylistyki gry komputerowej wykorzystującej rzeczywistość wirtualną.

Zuza Jabłońska to jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia.
fot. materiały prasowe

Po świetnie przyjętych utworach „Powiedz mi to w twarz” z gościnnym udziałem Jana Rapowanie i Silesa oraz „Sami” Zuza Jabłońska prezentuje nowy singiel zatytułowany „Spacer po linie”. Premiera klipu już teraz na MUZOTAKT.pl

Zuza Jabłońska powraca z nowym kawałkiem! Wszystko biegnie coraz szybciej, obserwujemy profile swoich przyjaciół zamiast z nimi rozmawiać. Po drodze łatwo zgubić własne cele, marzenia i potrzeby.

Kiedy pytasz kogoś „czy wszystko gra?” warto odnaleźć to, co kryje się za słowami „wszystko w porządku”. Nieważne, czy jest to osoba publiczna, czy Twój sąsiad, z którym codziennie rozmawiasz. Każdy z nas, czasami mówi „tak” myśląc „nie”.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Po świetnie przyjętych utworach „Powiedz mi to w twarz” z gościnnym udziałem Jana Rapowanie i Silesa oraz „Sami” Zuza Jabłońska prezentuje nowy singiel „Spacer po linie”.

Tekst autorstwa Patryka Kumora ponownie podejmuje temat komunikacji międzyludzkiej, tak istotnej i nieco zaniedbywanej w świecie zdominowanym przez media społecznościowe. O ile „Powiedz mi to w twarz” był manifestem przeciw hejtowi w sieci, o tyle „Spacerem po linie” finalistka pierwszej edycji „The Voice Kids” chce zwrócić uwagę na to, aby w relacjach międzyludzkich czytać między wierszami i nie dać się zwieść odpowiedzią „wszystko w porządku”.

Zuza Jabłońska to jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia.

Mimo 15 lat, dobrze wie czego chce i szturmem idzie po swoje. Dała się poznać jako najbardziej dojrzała uczestniczka „The Voice Kids”, a jej charakterystyczna barwa głosu i nieprzeciętne umiejętności wokalne zaprowadziły ją do finału. Zuza prezentuje niebanalne podejście do popu.

„Zależało mi żeby zarówno warstwa tekstowa jak i muzyczna niosły ze sobą pewną głębię. Pozostając jednocześnie muzyką, po którą sama chętnie bym sięgnęła” – mówi młoda wokalistka.

Przed Zuzą Jabłońską właśnie otwierają się drzwi jej artystycznej drogi. To na pewno będzie droga pełna muzycznych niespodzianek, bo ta młoda dziewczyna się dopiero rozkręca.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie


Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!