Marcin Sójka z hitem na wiosnę! (zobacz teledysk “Dalej”)

Marcin Sójka powraca!
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka powraca! „Dalej” to drugi singiel Sójki, zwycięzcy 9 edycji The Voice of Poland, to najbardziej optymistyczny utwór wiosny 2019! Do kawałka nakręcono teledysk, który możecie zobaczyć poniżej na MUZOTAKT.pl

Marcin Sójka prezentuje nowy singiel i teledysk do piosenki pt. “Dalej”! Po pierwszych dźwiękach słychać, że to będzie kolejny hit artysty.

“Takiej dawki pozytywnej energii dawno nie słyszeliście. Utwór opowiada o wiośnie w sercu i o odrodzeniu (w) związku! Wszystko zależy od nas!” – czytamy w komunikacie.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Piosenka zarówno muzycznie, jak i w warstwie literackiej jest konsekwencją drogi obranej przez wokalistę przy debiutanckim singlu „Zaskakuj mnie”, a dopełnia ją ascetyczny, przepiękny klip. Wiosna idzie, naprawiajcie błędy, bo po to są, serce niech Was prowadzi jak kompas, nie cofajcie się, idźcie dalej, przed siebie, kochajcie się! Ta wiosna będzie Marcina, i nie tylko wiosna!!! Dajcie się ponieść!

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

Marcin Sójka śpiewa od zawsze.

Jako kilkulatek został doceniony przez ikony teatru muzycznego w Polsce, Janusza Józefowicza oraz Janusza Stokłosę, i zagrał w musicalu „Piotruś Pan”. Z muzyką jest związany zawodowo, ponieważ w rodzinnych Siedlcach pracuje w Centrum Kultury i Sztuki jako realizator dźwięku. W muzyce najbardziej ceni harmonię, melodie i żywe instrumenty, a jego guru wokalnym na zawsze pozostanie Zbigniew Wodecki.

Kiedy pojawił się  w programie „The Voice of Poland” i podczas przesłuchań w ciemno wykonał „Czas nas uczy pogody” z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej i Stanisława Sojki, jurorzy i publiczność wprost rozpłynęli się, a potem już było z górki – podbił serca wszystkich interpretacją każdego wykonywanego utworu, np. „Niewiele ci mogę dać” Perfectu.

Zobacz klip Marcin Sójka Dalej:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie