Cardi B nie przyjedzie do Warszawy! Co się stało?

Cardi B znów szokuje fanów
fot. instagram.com/iamcardib/

Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival 2019. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór “Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar).

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór “Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę “Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem “Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta “Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia. 

Cardi B odwołała koncert w Polsce! Jaki jest powód?

“Z przykrością informujemy, że Cardi B postanowiła odwołać pierwsze koncerty na swojej europejskiej trasie. W związku z tym odwołany został również jej występ na Orange Warsaw Festival. Za chwilę ogłosimy kolejnego headlinera OWF 2019” – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Amerykańska artystka odwołała swoje występy w Europie ze względu na zobowiązania promocyjne w Stanach Zjednoczonych, których nie można przełożyć na późniejszy termin. 

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie