A-ha: Albo inaczej?

Koncert „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019
fot. materiały prasowe

Norwescy bogowie lat 80. nie ograniczają się wyłącznie do brzmień syntezatorów i dyskotekowych klimatów. Wraz z wiekiem przyszła dojrzałość, co zaprezentowali na swoim albumie „bez prądu”. Kunszt i mistrzostwo to zbyt mało, by opisać „MTV Unplugged Summer Solstice” A-ha.

Po raz pierwszy w swej karierze zespół A-ha przygotował album akustyczny i to w ramach słynnej serii MTV Unplugged. Na płycie znalazły się starannie wybrane największe przeboje oraz utwory nigdy wcześniej nie wykonywanych na żywo!

Pomimo tego, że album ukazał się z końcem 2017 roku, „A-ha MTV Unplugged Summer Solstice” cieszy się nadal ogromnym zainteresowaniem.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

– To jest najlepsza płyta A-ha jaka powstała w historii zespołu, nie tylko jeśli chodzi o płyty koncertowe, ale także studyjne. Nie kryłem swojego podziwu w momencie, gdy to wydawnictwo ukazało się na rynku jak również teraz, kilka miesięcy po premierze. Absolutnie fantastyczny album, z genialnymi aranżacjami – komentuje Marcin Kubicki, dziennikarz muzyczny.

Koncert „A-ha play hunting high and low live” odbędzie się 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie