Beata Kozidrak głównym głosem Orchestonu

Beata Kozidrak na pierwszym koncercie Orcheston zaprezentowała symfoniczną wersję utworu Eurythmics „Sweet Dreams” w wyjątkowej aranżacji Gromeego
fot. materiały prasowe

Beata Kozidrak ponownie wystąpi wraz z Gromeem i Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej. Koncert odbędzie się tym razem w Warszawie 17 maja w hali COS Torwar. Tego wieczoru wybrzmi niezwykła historia muzyki elektronicznej w symfonicznych aranżacjach.

Beata Kozidrak na pierwszym koncercie Orcheston zaprezentowała symfoniczną wersję utworu Eurythmics „Sweet Dreams” w wyjątkowej aranżacji Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej. Nie było jednak mowy, aby na jednym wykonaniu zakończyła występ!

Na życzenie publiczności artystka na sam koniec wyszła na scenę ponownie. Tym razem Beata Kozidrak przygotowuje z Gromeem kolejną aranżację i zaśpiewa jeszcze więcej utworów.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Orcheston po raz drugi!

Wśród gości specjalnych pojawią się na scenie również Kayah, Ania Dąbrowska, Reni Jusis, Sarsa i Lukas Meijer. Setlista tej edycji zawiera utwory takich gwiazd jak Avicii, Fatboy Slim, Depeche Mode, Vangelis, Tiësto, Donna Summer czy Chemical Brothers. Niezaprzeczalnie Beata Kozidrak to wybitna wokalistka, której głos wybrzmiał już podczas pierwszej edycji Orchestonu i zachwycił publiczność.

– Beata Kozidrak to zdecydowanie gwiazda wieczoru! To niezwykły zaszczyt, że ponownie będziemy gościli tak wybitną artystkę na scenie Orchestonu – podkreśla Janusz Stefański z agencji Prestige MJM. 

Jej unikatowy głos jest filarem jednego z największych polskich zespołów wszech czasów. Wokalistka BAJM i autorka setek niezapomnianych tekstów, Beata Kozidrak to niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, nieustannie utrzymująca najwyższy poziom artystyczny. Drogę do kariery otworzyła jej nagroda za piosenkę „Piechotą do lata” w Koncercie Debiutów Festiwalu w Opolu w 1978 roku. Na początku lat 80-tych zespół Bajm stał się jedną z najważniejszych grup w historii polskiej sceny muzycznej. Teksty do wszystkich piosenek tworzyła sama Kozidrak. Przez pierwsze 35 lat kariery zespół wydał 10 studyjnych albumów sprzedanych w nakładzie ponad 2,5 mln egzemplarzy. W tym czasie wokalistka wylansowała rekordową liczbę kilkudziesięciu przebojów z takimi klasykami na czele, jak „Piechotą do lata” w latach 70., „Józek nie daruję ci tej nocy”. „Co mi Panie dasz”, „Nie ma wody na pustyni”, „Małpa i ja”, „Dwa serca, dwa smutki” czy „Biała Armina” w latach 80., „Ta sama chwila” czy „Dziesięć przykazań” w latach 90. Lub „Szklanka wody” czy „Myśli i słowa” na początku XXI wieku.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

Beata Kozidrak wraz z Gromeem ponownie staną na wspólnej scenie, tym razem w Warszawie 17 maja w hali COS Torwar. Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę www.prestigemjm.com. Koncert organizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Gromeem. Mecenasem projektu jest Bukovina Resort.

View this post on Instagram

Cudownego dnia Wam życzę! 🥰

A post shared by Beata Kozidrak (@beatakozidrak) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie