Cardi B spodziewa się dziecka? To dlatego odwołała polski koncert?!

Fani spekulują, że Cardi B jest w ciąży!
fot. instagram.com/iamcardib

Fani spekulują, że Cardi B jest w ciąży! Internauci nie mają wątpliwości, że to z tego powodu ich idolka odwołała kilka koncertów, w tym polski występ na Warsaw Orange Festival 2019. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Plotki o tym, że Cardi B (26 l.) jest w ciąży pojawiły się kilka dni temu, kiedy to artystka niespodziewanie odwołała kilka najbliższych koncertów. Początkowo mówiło się, że odwołane pierwsze koncerty na europejskiej trasie są spowodowane zobowiązaniami promocyjnymi, jakie w tym czasie gwiazda musi podjąć w Stanach Zjednoczonych. Jednakże fani nie mają wątpliwości, że wszystko wskazuje na to, że raperka spodziewa się drugiego dziecka.

Warto dodać, że w lipcu zeszłego roku gwiazda również odwołała trasę koncertową u boku Bruno Marsa. Wówczas jak się mówiło, Cardi B przeceniła swoje możliwości psychicznie i fizyczne tuż po narodzinach córki.

“Sądziłam, że w ciągu sześciu tygodni zregeneruje się psychicznie i fizycznie” – informowała raperka. “Myślałem też, że będę mogła zabrać dziecko w trasę, nie doceniałem całej tej macierzyńskiej zawieruchy” – dodała w oświadczeniu.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

Czy faktycznie Cardi B spodziewa się drugiego dziecka?!

Internauci mocno spekulują na temat rzekomej ciąży Cardi B. Dowodem na to mają być kreację, które w ostatnich dniach raperka wybiera. Tuż przed pierwszą ciążą z Kulture było podobnie. Wówczas gwiazda zaczęła nosić obszerne kreacje, które zasłaniały jej brzuch. Jak wiadomo przed ciążą i po chętnie odsłaniała swoje ciało i często wybierała skromne stylizacje.

Na Instagramie gwiazdy też widać mocne zmiany. Ostatnie zdjęcia pokazują nietypowe dość jak dla niej kreację. Długie chociażby płaszcze, obszerne w talii suknie itp. Artystka w ostatnim czasie odsłania tylko nogi, co było widać też na uroczystej gali KAOS w The Palms Casino Resort w Las Vegas. Fani nie mają wątpliwości, że ich idolka jest w kolejnej ciąży.

Czy faktycznie tak jest?! Jak na razie raperka nie odniosła się do plotek o rzekomej ciąży. Kilka tygodni temu tłumaczyła się, że po prostu trochę przybrała na wadze. Jak myślicie, czy może fani mają rację?

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

View this post on Instagram

What’s the cost ? Pap: @diggzy

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

View this post on Instagram

WALKING THESE HOES wearing @ralphandrusso

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie