Camila Cabello będzie nowym Kopciuszkiem

Camila Cabello zagra w nowej interpretacji klasycznej baśni
fot. instagram.com/camila_cabello

Camila Cabello zagra w nowej interpretacji klasycznej baśni “Kopciuszek”. Podobno pomysł pochodzi od Jamesa Cordena, który będzie pełnić rolę producenta filmu. Dla urodzonej na Kubie wokalistki będzie to debiut kinowy.

Camila Cabello (22 l.) zadebiutuje jako aktorka. Co ciekawe, artystka nie tylko zagra główną postać, ale także zajmie się muzyką. Czy w produkcji usłyszymy nowe piosenki Camili?! Wszystko na to wskazuje.

22-letnia piosenkarka otrzymała główną rolę w filmie fabularnym w nowej interpretacji klasycznej baśni o Kopciuszku. Chociaż szczegóły fabuły nie zostały opublikowane, historia jest podobno nowoczesną rekonstrukcją klasycznej bajki, w której osierocona dziewczyna zamienia się w księżniczkę. Kubańskie i meksykańskie korzenie Cabello prawdopodobnie odegrają pewną rolę w nowoczesnym aspekcie opowieści.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Za produkcję odpowiada Kay Cannon, która ma na koncie muzyczne filmy z cyklu “Pitch Pefect”. Pomysł przyniósł do wytwórni Sony Columbia James Corden.

Camila Cabello występowała w Fifth Harmony w latach 2012-2016. Jej debiutancka solowa płyta “Camila” ukazała się w styczniu 2018. Wokalistka współpracowała ponadto z Machine Gun Kellym przy nagraniu “Bad Things” i Pitbullem przy numerze “Hey Ma” z soundtracku do filmu “Szybcy i wściekli 8”.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie