Madonna zagra na Eurowizji 2019! Za swój występ zgarnie majątek

Madonna gwiazdą Glastonbury 2019
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Madonna wystąpi na konkursie Eurowizji w Izraelu. Amerykańska wokalistka nie będzie oczywiście uczestniczyć w konkursie, lecz zaprezentuje dwie piosenki jako gość imprezy. Mówi się, że nie ma dymu bez ognia i potwierdza się po raz kolejny! Po kilku miesiącach intensywnych spekulacji izraelski nadawca KAN ogłosił, że na Eurowizji 2019 pojawi się międzynarodowa supergwiazda!

Madonna (60 l.) wykona jeden znany singiel oraz jedną nową piosenkę. Występ artystki ma kosztować milion dolarów. Negocjacje ponoć trwały kilka miesięcy. Występ amerykańskiej gwiazdy sfinansuje izraelski biznesmen Sylvan Adams.

Królowa popu wystąpi podczas tzw. Interval Act, czyli występu w przerwie.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

15 lutego TVP zadecydowała, że reprezentantem Polski na Eurowizji w Tel Awiwie będzie zespół Tulia. Grupa wykona nową, przygotowaną na konkurs wersję piosenki “Pali się” – “Fire of Love (Pali się)”. Tulia zaśpiewa w dwóch językach: polskim i angielskim.

64. konkurs piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie. W ubiegłym roku piosenką “Toy” finał wygrała reprezentantka Izraela Netta Barzilai.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!