MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyKasia Kowalska w kultowym cyklu MTV Unplugged (WIDEO)

Kasia Kowalska w kultowym cyklu MTV Unplugged (WIDEO)
K

REKLAMA
REKLAMA

MTV Polska przygotowuje kolejny koncert bez prądu. Tym razem gwiazdą serii koncertów Unplugged będzie Kasia Kowalska. Piosenkarka w ubiegłym roku świętowała swoje 25-lecie pracy artystycznej. Ten wyjątkowy koncert odbędzie się 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Kasia Kowalska (45 l.) jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 9 albumów i wypromowała wiele hitów.

Między innymi przeboje: „Chcę znać swój grzech…”, „Coś optymistycznego”, „Wyrzuć ten gniew”, czy „Straciłam swój rozsądek” – piosenkę z filmu „Nocne graffiti”, w którym zagrała główną rolę.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

W 2018 roku, po dziesięcioletniej przerwie, Kasia Kowalska wydała nowy album, „AYA”, z którego pochodzą single „Aya”, „Alannah (tak niewiele chcę)“ i „Teraz, kiedy czuję”. W trakcie przerwy od nagrań, Kasia Kowalska skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię.

Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”. Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością. Artystka zadedykowała swoją najnowszą płytę niedawno zmarłemu ojcu. Ale to nie jedyny aspekt, który sprawia, że podczas słuchania nowego albumu można przeżyć wiele wzruszeń. Wydawnictwo promuje singiel „Alannah (tak niewiele chcę)” oraz tytułowa „Aya”.

Twórczość Kasi Kowalskiej od samego początku spotykała się z ogromnym uznaniem zarówno fanów, jak i branży muzycznej. Wokalistka ma na swoim koncie wiele złotych i platynowych płyt oraz nagród, w tym statuetkę dla „Najlepszego polskiego artysty” MTV EMA 2001.

Podczas koncertu „MTV Unplugged Kasia Kowalska”, artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Muzyczne widowisko zostanie zarejestrowane 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Pełny zapis koncertu emitowany będzie na antenie MTV Music oraz platformie player.pl. Bilety dostępne są na stronie ticketmaster.pl.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA