Piotr Cugowski zachęca, by z nim zostać! (WIDEO)

Utwór zapowiada nowy krążek Piotra, który ukaże się jesienią 2019 nakładem Sony Music Poland.

Piotr Cugowski powraca!
fot. instagram.com/piotrcugowski_official

Piotr Cugowski zaprezentował drugi solowy singiel zatytułowany “Zostań ze mną”. Do kawałka powstał teledysk – możecie go zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Piotr Cugowski (39 l.) zapowiada singlem “Zostań ze mną” solowy krążek, którego premiera odbędzie się jesienią 2019 roku. Do kawałka powstał teledysk, w którym została przedstawiona historia kobiety i mężczyzny. Każda z osób w klipie na swój sposób przeżywa samotność.

Ujęcia przedstawione są w dwóch kadrach, w których pojawiają się analogiczne sceny, dające wrażenie bliskości bohaterów. W rzeczywistości to dwa równoległe światy – jego i jej, w których tak naprawdę każdy jest sam.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Piotr Cugowski powraca!

Poprzedni singiel Piotra pt. “Kto nie kochał” ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 mln razy okrywając się statusem Złotej Płyty.

Najnowszy singiel “Zostań ze mną” opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania (“Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”).

Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Zobacz teledysk Zostań ze mną:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie