Ashley Tisdale: Symptomy już w maju!

Była gwiazda Disneya, po 10 latach przerwy zapowiedziała wydanie nowej płyty.

Ashley Tisdale powraca!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ashley Tisdale opublikowała szczegóły dotyczące nadchodzącego albumu zatytułowanego “Symptoms”. Gwiazda powraca po 10 latach przerwy!

Przypomnijmy, że gwiazda “High School Musical” Ashley Tisdale (33 l.) swój drugi album “Guilty Pleasure” wydała w 2009 roku. Od tego czasu koncentrowała się na karierze aktorskiej, ale nadszedł w końcu czas na powrót do śpiewania.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Trzecia płyta artystki, “Symptoms”, ukaże się 3 maja 2019 roku i wyda go amerykańska wytwórnia Big Noise. Artystka właśnie opublikował tytuły piosenek, które znajdą się na nowym krążku.

Po niemal dziesięciu latach przerwy artystka powraca do muzyki!

Wcześniej Ashley Tisdale zaprezentowała single “Love Me & Let Me Go” oreaz “Voices In My Head”. “Niesamowicie się cieszę” – mówi 33-letnia Ashley Tisdale.

Ashley niedawno udzieliła głosu Kopciuszkowi w animacji “Książę Czaruś”. Artystka ma też linię kosmetyków o nazwie Illuminate i zajmuje się także modą.

“W ciągu ostatnich czterech udało mi się kilka razy wejść do studia i z pomocą producenta Johna Feldmanna nagrałam najbardziej intymny album w mojej karierze. Jestem współautorką wszystkich piosenek i czekam bym mogła się już nimi podzielić” – dodaje gwiazda.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie