Taniec z gwiazdami: Emocje sięgnęły zenitu! Ten odcinek przejdzie do historii (WIDEO)

Wczorajszy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” przejdzie do historii. To, co wydarzyło się w studio zaparło dech wszystkim na widowni i widzom przed telewizorami.
fot. screen Youtube

Wczorajszy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” przejdzie do historii. To, co wydarzyło się w studio zaparło dech wszystkim na widowni i widzom przed telewizorami.

W poprzednim odcinku programu Taniec z Gwiazdami, wszystkich poruszyła historia Joanny Mazur – niewidomej mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów. Trudno było powstrzymać łzy wzruszenia, gdy marzenia stały się rzeczywistością!

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Joanna pokazała w programie swój skromny pokój w krakowskim akademiku, z toaletą na korytarzu: – Przepraszam za ten filmik, ale tak właśnie wygląda życie – powiedziała Joasia Mazur w programie. Nikomu się nie skarżyła, ani też nikogo nie prosiła o pomoc. Ale zaraz po emisji, w internecie ruszyły zbiórki pieniędzy dla mistrzyni. Nikt jednak nie spodziewał się tego, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show!

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Zaraz po występie Joanny i Janka Klimenta, na scenie pojawił się przedsiębiorca Zbigniew Jakubas, który powiedział: – Dokładnie tydzień temu moja córka Joanna po obejrzeniu programu, ze łzami w oczach, opowiedziała mi historię Joanny. Natychmiast obejrzałem materiał w internecie i nie ukrywam, że się bardzo wzruszyłem i podjąłem decyzję o pomocy tej wspaniałej dziewczynie. A ponieważ w życiu trzeba mieć dużo szczęścia, to tak się dobrze składa, że w moim projekcie „Nowa 5 Dzielnica” w Krakowie jest budynek, który czeka właśnie na panią! Jestem zaszczycony, że mogę pani przekazać nowe mieszkanie z piękną łazienką, salonem, sypialnią i dużym, słonecznym tarasem. A teraz, tak jak szybko pani biega, tak szybko musimy podjąć decyzję o urządzeniu pani mieszkania, żeby zaraz po wakacjach mogła pani w nim zamieszkać. 

https://youtu.be/mMLO8ZldUE8
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!