Tomasz Niecik odwiedził schronisko! Czy gwiazda disco polo zaadoptuje psa? (FOTO)

Zaskakujące doniesienia!

Tomasz Niecik jest wielkim miłośnikiem zwierząt
fot. materiały prasowe / Polsat

Tomasz Niecik jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Gwiazdor disco polo ma 150 gołębi, yorka Szajen, a do swojego teledysku „zatrudnił” nawet wielbłąda!

Tomasz Niecik (37 l.) od dłuższego czasu planował poszukać towarzystwa dla swojej suczki, by miała się z kim bawić i nie czuła się osamotniona.

W wyborze nowego członka rodziny pomogła mu Aneta Awtoniuk – zwierzęcą behawiorystka z programu „SuperPies”.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak w nieziemskiej sesji zdjęciowej! Podsumowanie trasy (FOTO)

Tomasz Niecik razem z żoną i Anetą wybrali się do schroniska w Celestynowie, by poznać kundelka, którego wcześniej zobaczyli w internecie. Czy adopcja zakończy się sukcesem?

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Emisja odcinka programu „SuperPies” z udziałem Tomasza Niecika już 13 kwietnia o godz. 17:45 w Polsacie!

Celem programu „SuperPies” emitowanego na antenie Telewizji Polsat jest uświadomienie opiekunom, jak prawidłowo zajmować się psem. Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan swojego czworonoga należy zadbać o spełnienie pięciu potrzeb, do których zalicza się właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczną, stymulację intelektualną i poczucie bezpieczeństwa.

SuperPies to przede wszystkim szczęśliwy, zdrowy i radosny pupil. Natura psa jest złożona, a jej zaniedbane aspekty prędzej czy później dadzą o sobie znać w postaci kłopotów zdrowotnych czy wychowawczych. Prowadząca program „SuperPies” Aneta Awtoniuk wspiera opiekunów w rozwiązywaniu codziennych problemów ze zwierzakami.

Program powstaje przy wsparciu marki Pedigree i Bayer.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie