R3HAB i A Touch of Class odświeżają wielki hit ATC

Najnowszy singiel to kolejny, pewny hit po duecie z Iconą Pop („This Is How We Party”) oraz po mocno hip-hopowym singlu „BAD!”.

R3HAB i A Touch of Class odświeżają wielki hit ATC
fot. Jochem Schuiling

R3HAB zdążył już udowodnić, że jest mistrzem nagrywania nowych, zaskakujących wersji ikonicznych evergreenów. Tym razem nie mogło być inaczej! Dzięki połączeniu sił z A Touch of Class powstał znakomity cover przeboju ATC, który prawie 20 lat temu podbił listy przebojów, również w Polsce.

„All Around the World” otwierają te same, chwytliwe dźwięki i niezapomniane wokale, w które R3HAB wplata charakterystyczny house’owo-funkowy instrumental. To bez wątpienia przepis na radiowy i klubowy przebój 2019 roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Na przestrzeni ostatnich siedmiu lat duńsko-marokański DJ Fadil El Ghoul, znany szerzej jako R3HAB, dał się poznać jako czołowy producent współczesnej muzyki elektronicznej. Okrzyknięty m.in. przez „Billboard” i „Forbes” przyszłością swojego rzemiosła podbił kluby całego świata, bez formalnego wsparcia wytwórni płytowej. W 2017 roku R3HAB wydał niezależnie album „Trouble”, który uzyskał ponad pół miliarda streamów globalnie i scementował status R3HAB jako gwiazdy swojego gatunku.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

W 2018 roku R3HAB zajął zaszczytne 12. miejsce rankingu DJ Mag’s Top 100, podbijając listy przebojów singlami „Lullaby” i „Hold On Tight”. Następca „Trouble”, album „The Wave”, ukazał bardziej różnorodne, emocjonalne oblicze artysty i uzyskał niezwykłą liczbę 200 milionów streamów, torując R3HAB drogę do wyprzedanej w całości trasie po Ameryce Północnej.

Posłuchaj singla „All Around the World (La La La)”:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie