Rewelacyjny „Time” Viki Gabor w trzech remiksach

Shanguy, Melo.Kids oraz Skytech przygotowali remiksy debiutanckiego singla Viki Gabor, „Time”.
fot. materiały prasowe

Shanguy, Melo.Kids oraz Skytech przygotowali remiksy debiutanckiego singla Viki Gabor, „Time”.

Viki Gabor to finalistka drugiej edycji „The Voice Kids”. Już od brawurowego wykonania „Roar” Katy Perry podczas przesłuchań w ciemno, Viki pokazała niebywałą skalę swoich możliwości wokalnych.

Jednocześnie podbiła serca wszystkich jurorów i widowni „The Voice Kids” skromnością i dziewczęcym wdziękiem. Na swoich mentorów wybrała Tomsona i Barona. Łączy ich pozytywna energia.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Viki to Polka i obecnie Krakowianka o romskich korzeniach, która urodziła się w Niemczech, spędziła cudowne dzieciństwo w Polsce, a edukację zaczęła w Wielkiej Brytanii – stąd język angielski zna śpiewająco, co słychać w jej debiutanckim singlu „Time”.

Otwarta kulturowo, wychowana w muzykującej z pokolenia na pokolenie rodzinie, jest… samoukiem! Razem ze starszą siostra Melisą komponuje utwory i pisze teksty. Ta nastolatka to wrażliwa dusza artystyczna. Najchętniej słucha Ariany Grande, Jessie J, Shawna Mendesa, Whitney Houston, Beyonce, a z polskich wykonawców ceni Afromental, Edytę Górniak i Czesława Niemena.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

Viki kocha zwierzęta i naturę. Jej najlepszym przyjacielem jest Rocky – 4-miesięczny husky (o równie niebieskich oczach co Viki), którego niedawno przygarnęła do serca.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie