Ed Sheeran w nowym sezonie serialu Gra o tron?!

Ed Sheeran: Reżyser serialu

Wiemy już, co spotkało bohatera serialu “Gra o tron”, którego sportretował Ed Sheeran. Szczegóły serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Ed Sheeran przypomnijmy pojawił się w pierwszym odcinku 7. sezonu serialu Gra o tron jako rycerz armii Lannistera. Bohater wówczas odpoczywał ze swymi towarzyszami przy ognisku.

Scena z jego udziałem zaczyna się od śpiewanej przez wokalistę piosenki. Jego występ został skrytykowany. Do tego stopnia, iż muzyk poruszony hejtem zrezygnował z Twittera.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Ed Sheeran w Gra o tron nowy sezon?!

Po półtorej roku dowiedzieliśmy się jaki był los bohatera. W jednej ze scen pierwszego odcinak 8. sezonu pewna dziewczyna przypomina sobie, że rudowłosy śpiewak został spalony żywcem podczas ataku smoków na oddziały Lannistera. 

Eda Sheerana już wkrótce będzie można zobaczyć w komedii komedii romantyczno-muzycznej “Yesterday”.

W marcu 2017 roku Ed Sheeran wydał swój trzeci album – “÷”. Poprzednia płyta Anglika to “x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Największe hity Anglika to “perfect”, “The A Team”, “Sing”, “Thinking Out Loud”.

▸ Przeczytaj również: Julia Wieniawa zaśpiewała hit Shallow! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie