Hailey Bieber chce mieć własny biznes! Co na to Justin Bieber?!

Hailey Bieber chce mieć własny biznes! Co na to Justin Bieber?!
fot. instagram.com/justinbieber

Hailey Bieber pozazdrościła innym gwiazdom i prawdopodobnie niebawem ruszy z własną marką kosmetyczną. Justin Bieber jak wiemy od kilku miesięcy tworzy własną linię ubrań pod nazwą Drew. Oboje się wspierają i chcą podbić rynek.

Hailey Bieber (22 l.) i Justin Bieber (25 l.) od dawna marzą, aby poza show-biznesem mieć dodatkowe źródło dochodu. Piosenkarz jak informowaliśmy w listopadzie ubiegłego roku tworzy własną linię ubrań pod marką Drew. W sieci możemy znaleźć już pierwsze jego produkty czy oficjalny profil marki na Instagramie.

Hailey Bieber jak widać idzie w ślady Kylie Jenner czy Jeffree Stara i planuje założyć własną markę kosmetyczną. Czyżby chciała podbić rynek kosmetyczny?!

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Kiedy dokładnie ruszy marka Hailey nie wiemy. Szczegóły jej nowej działalności nie są jeszcze znane. Ale jak wynika z dokumentów, które spółka modelki Hailey pod nazwą Rhodedeodato Corp. tydzień temu złożyła w amerykańskim urzędzie patentowym ma dotyczyć właśnie produktów związanych z kosmetyką i urodą.

Jak donosi źródło, kosmetyki będą sprzedawane pod nazwą Bieber Beauty. Hailey Bieber jak wiemy od dawna nie tylko działa w branży związanej z modą, ale niejednokrotnie była twarzą znanych, światowych marek kosmetycznych. Ma w tym ogromne doświadczenie, które teraz może wykorzystać przy tworzeniu własnej marki. Jej mąż, Justin Bieber chce jej pomóc, aby firma wystartowała z przytupem. Warto dodać, że modelka wcześniej współpraca między innymi w kampaniach L’Oreal Professional czy Bare Minerals.

Jak sądzicie, czy jej marka osiągnie taki sukces jakby chociażby firma Kylie Jenner z kosmetykami czy marka bielizny Rihanny?! Trzymamy mocno kciuki i już nie możemy się doczekać premiery pierwszych produktów!

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!