Cardi B dostaje klapsy w pupę od Offseta! (WIDEO)

Offset daje klapsy w pupę Cardi B (WIDEO)
fot. screen Youtube

Offset i Cardi B opublikowali klip do wspólnej piosenki zatytułowanej “Clout”. Jest naprawdę na co popatrzeć! Możecie go zobaczyć już teraz na MUZOTAKT.pl

Offset wydał nowy, ekscytujący teledysk do piosenki zatytułowanej „Clout”, w którym wystąpiła Cardi B. Piosenka “Clout” pochodzi z debiutanckiego albumu Offseta, zatytułowanego “Father of 4”.

Reżyser Daniel Russell postanowił utrzymać klip w czarno-żółtych barwach, z tego powodu widzimy Cardi B. zanurzoną po szyję w cytrynach.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

“Clout” to czwarta wspólna piosenka Offseta i Cardi B. Wcześniej pojawili się w kompozycjach “Lick”, “Drip” i “Motorsport”.

Kapela Migos, której Offset jest członkiem ma na koncie trzy albumy “Yung Rich Nation” (2015), “Culture” (2017) oraz “Culture II” ze stycznia 2018 roku.

Cardi B to amerykańska hiphopowa artystka, która wcześniej była egzotyczną tancerką. W 2017 roku podpisała kontakt wydawniczy z Atlantic Records. Spory sukces przyniósł jej utwór “Bodak Yellow”, który otrzymał nominację do Grammy w kategorii Best Rap Performance i Best Rap Song (obie nagrody zgarnął Kendrick Lamar). Pod koniec października 2017 do sieci trafił utwór “Motor Sport” z udziałem Cardi B, Migos i Nicki Minaj. Wcześniej ze swoim narzeczonym, Offsetem z Migos hiphopowa gwiazda nagrała piosenkę “Lick”. Zrealizowała również z Bruno Marsem “Finesse Remix”. Jej debiutancka płyta “Invasion of Privacy” ukazała się 6 kwietnia. 

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

Zobacz klip Clout / Offset feat. Cardi B

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie