Animowana Billie Eilish w klipie „you should see me in a crown”

Twórcą teledysku jest legendarny japoński artysta Takashi Murakami.

Billie Eilish – najważniejsza debiutantka 2019 roku
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Animowany teledysk Billie Eilish do piosenki zatytułowanej “You Should See Me in a Crown” trafił na YouTube. Możecie go zobaczyć również już teraz na MUZOTAKT.pl

Animowany klip Billie Eilish do piosenki „you should see me in a crown” po miesiącu wyłączności w Apple Music trafił na YouTube.

Eilish i Takashi Murakami poznali się w 2018 roku podczas trasy koncertowej artystki. Para nawiązała współpracę przy okazji okładki magazynu „GARAGE”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Wideo to świetny przykład anime zrealizowanego w technologii motion capture. W klipie pojawia się wykreowana przez Billie postać BLOHSH, jak również Flowers – postać stworzona przez Murakamiego. Jak przyznaje japoński artysta, praca nad wideo zajęła mu 8 miesięcy. – Murakami to niezwykły wizjoner. Współpraca z nim to prawdziwy zaszczyt. Cieszę się, że nasze mózgi się spotkały – przyznaje Eilish.

Debiutancki album Billie Eilish, „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?” trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 29 marca. W najbliższy weekend wokalistka wystąpi podczas drugiego weekendu festiwalu Coachella.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie