Roger Waters namawia Madonnę do bojkotu Eurowizji w Izraelu

Roger Waters
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Roger Waters z Pink Floyd w otwartym liście namawia Madonnę, by odwołała swój występ w Izraelu. Co zrobi Madonna?!

– Jeśli wierzysz w prawa człowieka, odwołaj swój występ – napisał Roger Waters.

Był lider Pink Floyd jest jednym z najgłośniejszych krytyków polityki Izraela wobec Palestyńczyków. Tym razem twórca wezwał Madonnę do tego by odwołała swój występ na Eurowizji w Tel Awiwie. 

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Amerykańska wokalistka nie będzie uczestniczyć w konkursie Eurowizji, lecz zaprezentuje dwie piosenki jako gość imprezy. Madonna wykona jeden znany singel oraz jedną nową piosenkę. Występ artystki ma kosztować milion dolarów, a sfinansuje go izraelski biznesmen Sylvan Adams.

15 lutego TVP zadecydowała, że reprezentantem Polski na Eurowizji w Tel Awiwie będzie zespół Tulia. Grupa wykona nową, przygotowaną na konkurs wersję piosenki “Pali się” – “Fire of Love (Pali się)”. Tulia zaśpiewa w dwóch językach: polskim i angielskim.

64. konkurs piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie. W ubiegłym roku piosenką “Toy” finał wygrała reprezentantka Izraela Netta Barzilai.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

View this post on Instagram

Madame ❌ is a spy in the house of Love ♥️

A post shared by Madonna (@madonna) on

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie