MUZOTAKTNEWSYMuzykaNatalia Nykiel w nowym repertuarze #ToMojaMuza

Natalia Nykiel w nowym repertuarze #ToMojaMuza
N

REKLAMA
REKLAMA

Natalia Nykiel to kolejna artystka w projekcie #ToMojaMuza, która wciela się w rolę lektorki audiobooka. Natalia wybrała „Śmierć w Amazonii” Artura Domowsławskiego, trzymający w napięciu reportaż o walce o przyrodę pomiędzy miejscową ludnością i korporacjami w Ameryce Południowej. Audiobook jest już dostępny w aplikacji Storytel!

#ToMojaMuza: Natalia Nykiel wybrała „Śmierć w Amazonii”.

„Śmierć w Amazonii” Artura Domosławskiego to obowiązkowa lektura dla każdego, kogo interesuje Ameryka Południowa oraz walka o naturę. Ta książka trzyma w napięciu, jak prawdziwy thriller, chociaż jest reportażem. Pomaga też lepiej zrozumieć problemy, z jakimi muszą zmierzyć się mieszkańcy tej części świata, którą bezdusznie wykorzystują wielkie korporacje.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

W podróż do Amazonii Natalia Nykiel zabiera nas w ramach cyklu #ToMojaMuza, wspólnego projektu Storytel i VICE, w którym najciekawsi polscy muzycy wcielają się w rolę lektorów ważnych dla nich i inspirujących książek.

Według Natalii, audiobooki najlepiej sprawdzają się w momentach „pomiędzy”, kiedy gdzieś czekamy albo gdzieś jedziemy. Wtedy artystka sama znajduje czas, żeby posłuchać ciekawej historii i oderwać się od codziennych obowiązków.

https://www.youtube.com/watch?v=AeMVRdoYwFk

Audiobook Natalii Nykiel jest piątym z serii #ToMojaMuza. W aplikacji Storytel można już posłuchać interpretacji powieści wybranych przez Natalię Przybysz, Krzysztofa ZalewskiegoRalpha Kaminskiego i Włodka Dembowskiego. W projekcie usłyszymy jeszcze dwie artystki, których nazwiska poznamy wkrótce. 

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

W związku z premierą audiobooka Natalii Nykiel, nowi użytkownicy aplikacji mogą teraz zarejestrować się na www.storytel.pl/natalianykiel i skorzystać z 30 dni darmowego dostępu do wszystkich audiobooków i podcastów w Storytel.

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA