Rita Ora z Kygo dla detektywa Pikachu (WIDEO)

"Pokémon: Detektyw Pikachu" wejdzie do kin w Polsce 31 maja.

Rita Ora i Kygo to bez wątpienia dwa absolutnie masywne nazwiska w branży muzycznej
fot. materiały prasowe

Rita Ora i Kygo opublikowali klip do piosenki zatytułowanej “Carry On”. Kawałek promuje film “Pokémon: Detektyw Pikachu”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Rita Ora i Kygo to bez wątpienia dwa absolutnie wielkie nazwiska w branży muzycznej. Gwiazdy połączyły siły, by wspólnie nagrać kawałek “Carry On” na potrzeby filmu “Pokémon: Detektyw Pikachu”.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Obraz powstał na podstawie gry “Detective Pikachu”, której akcja rozgrywa się w świecie Pokemonów. Tytułowym bohaterem jest inteligentny detektyw rozwiązujący różne zagadki, którego portretuje Ryan Reynolds (“Deadpool”). Partnerują mu Justice Smith (“Jurassic World: Upadłe królestwo”) i Kathryn Newton (“Wielkie kłamstewka”). W filmie grają także Bill Nighy, Chris Geere, Suki Waterhouse i Rita Ora. 

Za scenariusz filmu “Detective Pikachu” odpowiadają Nicole Perlman i Alex Hirsch. Rob Letterman (“Rybki z ferajny”, “Podróże Guliwera”, “Gęsia skórka”) stanął za kamerą. Do kin aktorska produkcja trafi 10 maja 2019 roku. 

Przypomnijmy, że świat poznał Pokemony w roku 1996. Narodziły się w Japonii, stając się bohaterami gier wideo (sprzedano ich 279 milionów egzemplarzy) i kart (sprzedano ich 21,5 miliarda), a następnie serialu animowanego (19 sezonów). Zdobyły popularność w ponad 70 krajach na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o nich za sprawą gry “Pokemon Go”.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie