Jonas Brothers ogłaszają nowy album

Szczęście zacznie się 7 czerwca…

W przyszłym tygodniu Jonas Brothers na tydzień przejmą program „The Late Late Show with James Corden”.
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

To nie była reaktywacja na chwilę… Zespół Jonas Brothers zapowiedział premierę nowego albumu!

W ramach promocji nowego materiału, Jonas Brothers zaprezentują się na żywo podczas ceremonii Billboard Music Awards (1 maja) oraz w programie „Saturday Night Live” (11 maja).

Krążek „Happiness Begins” trafi do sklepów oraz serwisów cyfrowych 7 czerwca 2019. „Sucker”, pierwszy singiel zapowiadający wydawnictwo, jest obecnie najpopularniejszym kawałkiem w amerykańskich stacjach radiowych.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

„Hapiness Begins” to powrót po 10-letniej wydawniczej przerwie Jonas Brothers. „Sucker” to z kolei pierwszy singiel grupy, który znalazł się na szczycie zestawienia Top 40 najpopularniejszych utworów w amerykańskich rozgłośniach radiowych. „Cool”, druga piosenka zapowiadająca nowy materiał, także radzi sobie świetnie w zestawieniu, znajdując się obecnie w Top 20.

„Sucker” ma już ponad 380 mln streamów na całym świecie, „Cool” może pochwalić się wynikiem przekraczającym 45 mln.

Jonas Brothers planują wydać nie tylko album, ale i film dokumentalny. Obraz powstanie we współpracy z Amazon Studios, Philymack oraz Federal Films. Premiera odbędzie się na platformie Amazon Prime Video.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie