Sarsa ujawnia okładkę do albumu „Zakryj”! (FOTO)

„Zakryj” na empik.com przez kilka tygodni okupował szczyt najchętniej kupowanych albumów w sieci Empik. Okładka płyty pozostała tajemnicą do 19 kwietnia.

Sarsa
fot. Kasia Stańczyk Wszelkie Prawa Zastrzeżone © MUZOTAKT.pl 2016

Sarsa odkryła okładkę do swojej trzeciej płyty zatytułowanej „Zakryj”. To jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2019!

Sarsa zapowiada swoją trzecią płytę osobliwymi singlami „Zakryj” i „Carmen”, będącymi połączeniem poetyckiego tekstu z nośną orkiestrową aranżacją. Produkcje muzyczne i styl Sarsy wciąż wyróżniają się na tle innych artystów na rynku polskim.

Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producent kreatywny albumu, konsekwentnie pozycjonuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

“Inspiracją artworku albumu jest zjawisko synestezji oraz moje przekonanie, że muzyka to nie tylko dźwięki ale wielowymiarowe zjawisko. Muzykę można pokazać w kolorach czy znakach, dlatego komunikacji tego albumu towarzyszą m. in. obrazy inspirowane konkretnymi utworami z płyty. Poprzez bardzo symboliczne grafiki chcę umożliwić odbiór mojej twórczości również za pomocą innych zmysłów. Chcąc zwrócić uwagę na różne warstwy muzyki, stworzyłam artystyczne video do utworu „Zakryj”, do którego zaprosiłam Iwonę Cichosz, która jako osoba niesłysząca pomaga mi zrozumiećć w jaki sposób głusi mogą słyszeć i czuć muzykę” – mówi Sarsa.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

Nad albumem Sarsa muzycznie pracowała w swoim studio w Gdyni. Album zawiera różnorodny materiał: zarówno nostalgiczne utwory balladowe, jak również bardziej upbeatowe kompozycje. Nie zabraknie również utworu „Nienaiwne”, na którego wersję studyjną fani artystki czekają od kilku lat. Wszystko utrzymane w charakterystycznym ‚sarsostylu’.

Teraz wiadomo już, że zdjęcia okładkowe wykonał Jacek Poręba, a cała sesja okładkowa  zapowiada się spektakularnie. Ostatni singiel zapowiadający „Zakryj” ukaże się 10 maja.

https://www.instagram.com/p/Bwme5UjhdUp/

Lista piosenek na albumie Zakryj:

  1. Intro
  2. Tęskno mi
  3. Nienaiwne
  4. Balony
  5. Zakryj
  6. Gotowa
  7. So Cold
  8. Modlitwa
  9. Ta piosenka
  10. Motyle i Ćmy
https://www.instagram.com/p/Bwme9z2BNc2/
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!