Lizzo rozbiera się z Jennifer Lopez!

Lizzo rozbiera się z Jennifer Lopez!
fot. materiały prasowe

Lizzo dołączyła do obsady filmu “Hustlers” z Jennifer Lopez. Film jest kręcony w Nowym Jorku. Szczegóły już teraz serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Lizzo i Jennifer Lopez rozbierają się na potrzeby filmu “Hustlers”, który wejdzie do kin 13 września 2019 roku. Jak wiadomo Lizzo nie ma problemu z pokazywaniem swoich kształtów, gwiazda udowodniła to całkiem niedawno na okładce swojej płyty “Cuz I Love You”, która ukazała się kilka dni temu.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

Jennifer Lopez gra nieformalną przywódczynię grupy. W filmie grają ponadto Cardi B, Constance Wu, Keke Palmer, Lil Reinhart i Julia Stiles. W filmie zagrają także Mercedes Ruehl, Trace Lysette, Mette Towley oraz Madeline Brewer.

Film powstaje na podstawie artykułu Jessiki Pressler z New York Magazine “The Hustlers at Scores”. Autorka opisała grupę pięknych byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Reżyseruje Lorene Scafaria. 

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje “If You Had My Love”, “I’m Real”, “On the Floor”, “Jenny from the Block”, “Play” czy “All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album “A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, “Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu “Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie