MUZOTAKTNEWSYGwiazdyRoksana Węgiel - Roxie ze światowym sukcesem

Roksana Węgiel – Roxie ze światowym sukcesem
R

REKLAMA
REKLAMA

Roksana Węgiel jako Roxie dokonała czegoś, co do tej pory nie udało się żadnemu polskiemu popowemu artyście. Szczegóły serwujemy wam na MUZOTAKT.pl

Roksana Węgiel pod pseudonimem Roxie wydała na początku kwietnia nowy singiel “Lay Low”. Z tym kawałkiem wokalistka znalazła się na globalnej playliście TIDALa Rising.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande zaatakowana w Wielkanoc na Coachella! (WIDEO)

Na światową playlistę Rising trafiają utwory najbardziej obiecujących muzycznych talentów z całego globu. Roxie z utworem „Lay Low” znalazła się na liście TIDALa bardzo wysoko, bo na trzeciej pozycji. Dzięki temu młoda wokalistka z Polski ma szansę zdobyć jeszcze więcej fanów z zagranicy.

„Lay Low” to nowoczesny, bardzo chwytliwy popowy kawałek, a głos Roxie w tym utworze brzmi niezwykle mocno i dojrzale. Za produkcję singla odpowiada australijski producent Steve Manovski, który ma na swoim koncie hity dla takich gwiazd jak Sigala, Ella Eyre, Hardwell i wielu innych.

Piosenka zapowiada jej debiutancki album, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single „Obiecuję”, „Żyj”, czy „Anyone I Want To Be”.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA