LANY i Julia Michaels w duecie! Posłuchaj kawałka „okay”!

Lany i Julia Michaels razem!
fot. materiały prasowe

Tuż przed startem trasy LANY po Ameryce Północnej, obejmującej 40 koncertów, zespół zaprezentował premierowy utwór „okay”. Gościnnie w kawałku możemy usłyszeć nominowaną do Grammy Julię Michaels.

Lany i Julia Michaels razem! Warto podkreślić, że to pierwszy duet w dorobku LANY. Wokale Paula Kleina i Julii Michaels wspaniale się komponują. Kawałek powstał w dwa dni. Muzycy zainspirowali się niedawno zakończonymi związkami.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande zaatakowana w Wielkanoc na Coachella! (WIDEO)

LANY od kilku miesięcy promują drugi album „Malibu Nights” (2018). Krążek spotkał się z niezwykle entuzjastycznymi recenzjami zarówno ze strony słuchaczy, jak i krytyków.

Trio LANY tworzą Paul Klein (pianino, gitara), Les Priest (klawisze, gitara) oraz Jake Goss (perkusja). Zespół powstał w 2014 roku w Nashville, ale muzycy wkrótce przenieśli się do Los Angeles. Debiutancki album formacji ukazał się w 2017 roku. Do tej pory LANY zgromadzili ponad 1,8 miliardów streamów na całym świecie. Drugi krążek w dorobku zespołu, „Malibu Nights”, ujrzał światło dzienne w październiku 2018. W ramach promocji książka grupa odwiedziła Polskę.

Julia Michaels jako songwriterka jest autorką 21 piosenek notowanych w zestawieniu Billboard Hot 100, z czego 11 z nich trafiło do Top 40. W jej dorobku są takie hity jak „Sorry” Justina Biebera, „Good For You” i „Hands To Myself” Seleny Gomez czy „Love Myself” Hailee Steinfeld. Własny dorobek Michaels zamyka EP-ka „Inner Monologue Part I”.

▸ Przeczytaj również: Hailey Bieber opublikowała wzruszający post o Justinie Bieberze!

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie